Ezerkauliņi piedāvā

ezerkaulinji-piedava

Valsts un ES atbalsta projektā „Skolas auglis” piedalāmies jau no 2010. gada rudens un 6 gadu laikā vairāk kā 140 skolas Latvijā nu jau saucam par savām! Projekta ietvaros skolēni rudens – ziemas mēnešos jau 6. gadu saņems 3 reizes nedēļā 100 gramus svaigus, integrēti audzētus, augļus un dārzeņus.

Kā savu pamatproduktu piedāvājam katram skolēnam safasētu porciju graužamos burkānus, kuri neatstāj vienaldzīgu ne mazu, ne lielu ēdāju, t.i., mizotus, fasētus oranžus, dzeltenus burkānus – dārzeņus, kas satur cilvēku veselībai tik nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus. Uztura dažādošanai iespēju robežās piedāvāsim dārzeņu asorti, kuru sastāvs būs mainīgs no sekojošām sastāvdaļām – burkāni, dzērvenes, kāļi, kāposti. Fasētus ķirbjus, kāpstus un mazgātus – gatavus lietošanai – ābolus.

Garantējam, ka produkti tiek uzglabāti, apstrādāti un piegādāti ievērojot nepieciešamo temperatūru.

Sadarbības ietvaros mīļi gaidām ciemos skolēnu grupas dārzeņu audzēšanas vietās un mūsu ražotnē, kurā skolēniem būs iespēja apskatīt kā dārzeņi tiek mazgāti, šķiroti, tīrīti un fasēti pirms tie nokļūst veikalu plauktos un uz ēdāju galdiem.

cof

burkani-krasainie

Par uzņēmumu

KS 'Baltijas dārzeņi' ir kooperatīvs, kura izaudzētā un saražotā produkcija patērētājiem zināma zem zīmola Ezerkauliņi. KS 'Baltijas dārzeņi' ir lielākais vietējo dārzeņu ražošanas uzņēmumu kooperatīvs Latvijā. Kooperatīvā apvienojušies 17 vietējie dārzeņu audzētāji. Kooperatīvam ir arī vairāk kā 30 pastāvīgo Latvijā audzētu dārzeņu piegādātāju no visas Latvijas. KS 'Baltijas dārzeņi' veikaliem un ēdināšanas uzņēmumiem piedāvā gandrīz visus Latvijā audzētos mazgātus, fasētus, tīrītus, grieztus dārzeņus, atbilstoši to sezonai.
• Apsaimniekojam vairāk kā 2500 ha lauksaimniecības zemes (2016. gada dati)
• Gadā izaudzējam 50000 tonnas lauksaimniecības produkcijas (2015. gada dati)
• Nodrošinām 380 darbavietas (2016. gada dati)
• Nodokļos valstij gadā samaksājam 4,4 miljonus EUR (2015. gada dati)

Tuvākai informācijai par iespējamo sadarbību, līgumu slēgšanu, un dārzeņu piegādēm sazināties ar tirdzniecības projektu vadītāju Māru Lapiņu-Bušu.

skolasauglis@darzeni.lv
(+371) 29 101 490
(+371) 67 895 803